Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant/Pomocnik Architekta

RPLUS Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenie projektów aranżacji przestrzeni mieszkalnych oraz biurowych, tworzenie dokumentacji projektowej, konsultowanie z klientami szczegółów projektu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracach projektowych

  • w przygotowywaniu dokumentacji projektowych,

  • w realizacji uzgodnień międzybranżowych,

  • w zakresie kontaktu z urzędem w toku postępowania o uzyskanie pozwolenia na budowę(mile widziane),

  • biegła znajomość oprogramowania projektowego, (AutoCAD lub Revit),

  • biegła obsługa pakietu biurowego MS Office (Word, Excel),

  • znajomość języków obcych: (angielski, mile widziany francuski),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć uczenia się,

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu prezentacji oraz szkoleń,

To oferujemy

  • po okresie próbnym możliwe stałe zatrudnienie - umowa o pracę

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • w ramach zatrudnienia zapewniamy niezbędne szkolenia

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Rplus Sp. z o. o. jest unikalnym biurem architektonicznym specjalizującym się w szczególności w tworzeniu oprogramowania dla projektantów – szeroko pojęte komputerowe wspomaganie projektowania. Stworzyliśmy kompleksowe dodatki do programów AutoCAD i Revit. Nieustannie rozwijamy nasze aplikacje, które używa już ponad 30 000 projektantów w 150 krajach. Firma prowadzi szkolenia oraz wspomaga inne pracownie architektoniczne. Nasz zespół tworzą architekci i programiści, którzy współpracują ze sobą tworząc innowacyjne rozwiązania wspomagające pracę projektantów.

Przewiń do profilu firmy

CV + List Motywacyjny oraz Portfolio prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikuj.