Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Produktu

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE SPECIFIC PAWEŁ ŚCIESIŃSKIO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykształcenie wyższe kierunkowe związane z grafiką, designem lub wzornictwem,

  • doświadczenie związane z projektowaniem oraz wdrażaniem produktu,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • sprawne posługiwanie się programami graficznymi,

  • duża kreatywność oraz umiejętność projektowania koncepcyjnego,

  • umiejętność wizualizacji koncepcji i przenoszenia wymagań Klienta na projekt,

  • samodzielność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w realizowane projekty,

  • zdolność pracy pod presją czasu.

Nasze wymagania

  • tworzenie projektów produktu od fazy koncepcyjnej, poprzez działania w zakresie designu, stylu i funkcjonalności, aż do seryjnej produkcji,

  • modelowanie i wykonywanie wizualizacji projektów,

  • opracowanie specyfikacji technicznej produktu,

  • uczestniczenie we wdrożeniach i testach produkcyjnych,

  • wdrażanie produktu na rynek,

  • przygotowanie projektów katalogów, banerów, ulotek reklamowych, etc.

  • współtworzenie marki produktu oraz strony internetowej firmy,

  • współpraca z Klientami krajowymi i zagranicznymi w zakresie doradztwa i wsparcia technicznego,

  • poszukiwanie inspiracji, analiza nowości branżowych oraz trendów rynkowych.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • pracę przy innowacyjnym produkcie,

  • możliwość kształtowania koncepcji projektowych produktu,

  • rozwój oraz zdobycie nowego doświadczenia,

  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE SPECIFIC PAWEŁ ŚCIESIŃSKI

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Specific” Paweł Ściesiński zajmujące się koncepcyjnym opracowywaniem i tworzeniem autorskich projektów aranżacji wnętrz, łącząc nowoczesny styl z funkcjonalnością, oferuje swoim Klientom dekorowane panele tapicerowane. Zastosowane przez producenta rozwiązania, odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających odbiorców, gwarantując estetykę wykonania, wymiarowość każdego elementu oraz doskonałą jakość produktu.

Przewiń do profilu firmy