Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Produktu

Medicalgorithmics S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie uczestniczenie w pracach zespołu R&D. W 2021 roku będziemy projektować kolejną wersję sensora typu „wearable”. Zakres prac jest związany z funkcjonalnością i inżynierią produktu oraz konstruowaniem i prototypowaniem elementów z tworzyw sztucznych, materiałów tekstylnych i innych.

  • Praca w interdyscyplinarnym zespole nad rozwojem i wdrożeniem nowych produktów

  • Projektowanie elementów w SolidWorks z wykorzystaniem modelowania powierzchniowego

  • Budowa i weryfikacja fizycznych prototypów w technologiach SLS, SLA, wtrysku silikonów i polimerów

  • Prowadzenie i dokumentowanie sesji weryfikacyjnych i walidacyjnych wyrobów na wszystkich etapach rozwoju

  • Udział w badaniach z użytkownikami oraz w tworzeniu scenariuszy użytkowych

  • Współpraca z klientami zagranicznymi, działem produkcji, działem certyfikacji

  • Analiza nowości branżowych i trendów rynkowych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wiedza i umiejętności pozwalające na udział w pracach projektowych skoncentrowanych na potrzebach użytkownika

  • Dobra znajomość CAD 3D z modułem powierzchniowym (mile widziany SolidWorks)

  • Umiejętności manualne pozwalające na udział w szybkich pracach prototypowych (nie możesz bać się wziąć do ręki dremela lub pistoletu lakierniczego)

  • Zdolność do pracy zespołowej oraz pracy indywidualnej

  • Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań i ciągłe zdobywania nowej wiedzy

  • Dociekliwość i zainteresowanie nowymi technologiami

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną i komunikację z dostawcami oraz klientami

Mile widziane

  • Doświadczenie z prototypowaniem w technologiach SLS, SLA, wtrysk

  • Podstawowa znajomość procesu wytwarzania urządzeń mechaniczno-elektronicznych

  • Podstawowa znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Wykształcenie kierunkowe

To oferujemy

  • Udział w projektowaniu urządzeń medycznych poprawiających komfort życia pacjentów na świecie

  • Nieformalny charakter pracy, w którym ceni się wiedzę i docenia indywidualny charakter każdej osoby

  • Elastyczne godziny pracy + pracę zdalną wymienną z stacjonarną w zależności od charakteru bieżących zadań

  • Kosz pełen owoców i warzyw 2x w tygodniu

  • Prezenty okolicznościowe z okazji ślubu, narodzin dziecka, urodzin oraz świąt

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Medicalgorithmics S.A.

Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidyscyplinarnej grupie badaczy i deweloperów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy algorytmy, oprogramowanie i urządzenia, a następnie wdrażamy je do produkcji, co pozwala nam świadczyć usługi telemedyczne tysiącom pacjentów na świecie.

Przewiń do profilu firmy

O zespole

Nazywamy się „Zespół Q”. Jesteśmy częścią działu badań i rozwoju i zajmujemy się tworzeniem produktów medycznych wykorzystując zwinne zarządzanie. W naszym zespole jest projektantka wzornictwa przemysłowego, specjalista inżynierii mechaniczno-medycznej i mechatronik. Obszar naszego działania obejmuje projektowanie, testowanie oraz dokumentowanie nowych rozwiązań. To, co wychodzi z naszych rąk jest funkcjonalne, odpowiada na potrzeby użytkowników, dobrze się prezentuje i spełnia kryteria technologiczności wykonania. Projektując korzystamy z SolidWorks-a, a do dyspozycji mamy również warsztat wyposażony w drukarki SLA/SLS, frezarkę i wtryskarkę. Wykorzystujemy także metody ręcznego prototypowania nowych pomysłów. Mamy biuro i prototypownię w Gdańsku, ale na co dzień łączymy pracę zdalną ze stacjonarną.