Oferta pracy

Projektant - Programista

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, wdrażanie i rozwój oprogramowania na potrzeby Banku,

  • podnoszenie jakości kodu,

  • autorskie testowanie tego co wytwarzasz,

  • prowadzenie przeglądów kodu ,

  • tworzenie dokumentacji projektowej, i technicznej,

  • współpraca z analitykami systemowymi IT oraz innymi zespołami biorącymi udział w projektach.

Nasze wymagania

  • znajomość technologii .NET framework lub języka C#,

  • znajomość zagadnień webowych (WebService, REST, ASP.NET, HTML, CSS),

  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (MS SQL, Oracle),

  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, elektroniki lub kierunków pokrewnych będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,

  • doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach dla sektora bankowego,

  • znajomość narzędzi: Jenkins, SonarQube, SoapUI.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • branie udziału w ciekawych projektach wykorzystujących zwinne metodyki wytwarzania,

  • możliwość pracy w zespole DevOps, dzięki któremu poznasz i będziesz miał realny wpływ na cykl życia produktu/usługi,

  • pracę w nowoczesnym ekosystemie programistycznym (Visual Studio, Jenkins, Sonar Quebe, Docker),

Pracuj.pl dla Firm

NASZYM KLIENTEM JEST BANK POCZTOWY

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.