Oferta pracy

Projektant-Programista

Bank Pocztowy S.A.

  • Jagiellońska 17, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Jagiellońska 17

Bydgoszcz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • MS SQL

  • Oracle

  • WebService

  • REST

  • ASP.NET

  • HTML

  • CSS

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, wdrażanie i rozwój oprogramowania na potrzeby Banku

  • podnoszenie jakości kodu

  • autorskie testowanie tego co wytwarzasz

  • prowadzenie przeglądów kodu

  • tworzenie dokumentacji projektowej, i technicznej

  • współpraca z analitykami systemowymi IT oraz innymi zespołami biorącymi udział w projektach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, elektroniki lub kierunków pokrewnych

  • znajomość technologii .NET framework i języka C#

  • znajomość zagadnień webowych (WebService, REST, ASP.NET, HTML, CSS)

  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (MS SQL, Oracle)

Mile widziane

  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych

  • doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach dla sektora bankowego

  • znajomość narzędzi: Jenkins, SonarQube, SoapUI

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • devOps

To oferujemy

  • rozwój w zakresie technologii związanych ze świadczeniem usług IT

  • udział w ciekawych projektach wykorzystujących zwinne metodyki wytwarzania

  • pracę w zespole DevOps, dzięki któremu poznasz i będziesz miał realny wpływ na cykl życia produktu/usługi

  • nowoczesny ekosystem programistyczny (Visual Studio, Jenkins, Sonar Quebe, Docker)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy