Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant - Programista ERP

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy Grupą Kapitałową, która należy do 5 największych producentów systemu klasy ERP w kraju. Realizujemy projekty regionalne oraz tworzymy kompleksowe rozwiązania i aplikacje indywidualne dla największych instytucji i najbardziej znanych marek w kraju.

    31.07.2018

    Projektant/programista ERP
    Katowice, Warszawa

    Zadania:

    • Tworzenie nowych modułów systemu klasy ERP
    • Projektowanie i budowanie rozwiązań klient-serwer opartych o:
      • MSSQL
      • NET
      • PowerBuilder
    • Współpraca z innymi zespołami w zakresie realizacji potrzeb klienta

    Wymagania:

    • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (preferowane doświadczenie w zakresie MSSQL)
    • Znajomość języka C#
    • Znajomość środowiska PowerBuilder będzie dodatkowym atutem
    • Praktyczna znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie rozumienia dokumentacji
    • Komunikacja i współpraca w zespole, dyspozycyjność, wysokie zaangażowanie

    Bądź kreatorem możliwości aplikacji mobilnych, uzupełniających główny produkt SIMPLE S.A. - dołącz do Zespołu, który:

    • nie rywalizuje, współpracuje, rozmawia, ceni lojalność,
    • naturalnie dzieli się pracą i wspólnie bierze odpowiedzialność za jej wykonanie
    • porażkę traktuje jak bezcenne i pozytywne doświadczenie

    Oferujemy:

    toptoptoptop

    DOWOLNĄ
    FORMĘ ZATRUDNIENIA

    SZKOLENIA
    I ROZWÓJ ZAWODOWY

    PRYWATNĄ
    OPIEKĘ MEDYCZNĄ

    PAKIET
    SPORTOWY MULTISPORT

    bottom

    Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. , poz. 922) przez SIMPLE S.A. , z siedzibą przy ul. Br. Czecha 49/51, 04-555 Warszawa, w celu realizacji procesu rekrutacji i zatrudnienia teraz i w przyszłości.

             Jednocześnie SIMPLE S.A. jako Administrator Danych Osobowych informuje, że we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych oraz korzystaniem z praw przysługujących na mocy RODO ( Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) można kontaktować się z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ( od 25 maja 2018 r. Inspektorem Ochrony Danych) w SIMPLE S.A. Kazimierzem Stefańskim     tel. : 696-011-041 adres mailowy: [email protected] Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
    w wymienionym celu.

             Jednocześnie zostałem/am poinformowany/a , o prawie do:

    • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawie do przenoszenia danych;                                       -
    • wycofania wyrażonej zgody z tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody może być zrealizowane w formie pisemnego oświadczenia lub drogą mail’ową.
    • złożenia skargi do organu nadzorczego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne przy czym niezbędne do realizacji wymienionego wyżej celu.

    Decyzje dotyczące realizacji procesu rekrutacji i zatrudnienia nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.