Ta oferta pracy jest nieaktualna od 323 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Programista Hurtowni Danych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    opis stanowiska:

    • programowanie raportów i procesów przetwarzających dane w Hurtowni Danych
    • zmiany w modelu danych
    • rozwijanie funkcjonalności Hurtowni Danych z uwzględnieniem przyjętych standardów (wersjonowanie, uprawnienia, proces zgłaszania funkcjonalności do testów, wsparcie procesu testów)
    • realizacja innych zadań związanych z procesami rozwojowymi Hurtowni Danych (optymalizacje, zmiany w modelu danych, inne)

    wymagania:

    • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze Hurtowni Danych
    • doświadczenie w implementowaniu złożonych procesów przetwarzających dane
    • bardzo dobra znajomość SQL
    • doświadczenie w optymalizacji zapytań
    • doświadczenie w pisaniu procedur składowanych bazy danych
    • umiejętność pracy ze specyfikacjami i innymi dokumentacjami
    • dobra komunikacja, umiejętność samodzielnego działania i analitycznego myślenia
    • sumienność i dokładność

    mile widziane:

    • umiejętność szybkiego uczenia się
    • znajomość pojęć z dziedziny bankowości, zagadnień sprawozdawczych i finansowych, a także zagadnień dotyczących Hurtowni Danych, raportowania i przetwarzania danych
    • doświadczenie w implementowaniu raportów (znajomość narzędzia Oracle Discoverer lub podobnych)
    • praktyczna znajomość środowiska baz danych Oracle

    oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • prywatną opiekę medyczną
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pracę w dojrzałej organizacji korzystającej z nowoczesnych rozwiązań
    • przyjazną atmosferę pracy