Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant/Programista IT

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice

    ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    woje zadania:

    • kreowanie i rekomendowanie rozwiązań
    • tworzenie nowych aplikacji, programów narzędziowych
    • współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie zbierania wymagań, wypracowywania koncepcji
    • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w procesie rozwoju i wsparcia oprogramowania
    • implementację rozwiązań, testy, wdrożenie, utrzymanie
    • wsparcie testów akceptacyjnych
    • utrzymanie aplikacji na środowiskach testowych oraz produkcyjnym (parametryzacja, rozwój, rozwiązywanie problemów)

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenia w implementacji aplikacji standalone + web w języku Java (JEE, JavaScript, HTML, servlet/JSP, CSS)
    • znajomości serwerów aplikacji Apache Tomcat, Red Hat JBoss EAP
    • praktycznej znajomości implementacji webserwisów REST/SOAP
    • praktycznej znajomości zagadnień Continuous Integration, Continuous Delivery
    • znajomości narzędzi Eclipse, Maven, Gradle, Git, Jenkins
    • doświadczenia w implementacji, optymalizacji w oparciu o relacyjne bazy danych (Sybase, Oracle)
    • praktycznej znajomości pracy z systemami Unix (Oracle Solaris, Red Hat Enterprise Linux), umiejętności pisania skryptów w powłoce Bash
    • umiejętności samodzielnej analizy, dekompozycji i rozwiązania problemu
    • podstawowej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa aplikacji webowych
    • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, kultury dzielenia się wiedzą, poczucia humoru
    • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym

    Mile widziane:

    • mile widziana praktyczna znajomość frameworków/bibliotek: Hibernate, Spring, jQuery, jUnit, IBM Websphere MQ, Apache ActiveMQ, Apache Kafka