Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant-Programista Java

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie do zespołu programistów poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Poszukujemy osób:

    • posiadających umiejętności analizowania i proponowania alternatywnych rozwiązań technicznych bazujących na różnych technikach i modelach tworzenia oprogramowania,
    • z bardzo dobrą znajomością języka programowania Java oraz dobrą znajomością technologii J2EE, JSP, EJB,
    • mile widziana będzie dobra znajomość technologii Hibernate, Spring, UML, JSF,
    • oprócz powyższych dodatkowymi atutami będą:
      • doświadczenie w realizowaniu projektów z wykorzystaniem systemów zarządzania bazami danych, przede wszystkim Oracle lub PostgreSQL,
      • wiedza i doświadczenie z zakresu innych języków programowania oraz systemów zarządzania bazami danych,
      • doświadczenie w pracy z systemami typu Linux (Red Hat, CentOS lub podobne),
      • znajomość środowiska deweloperskiego Eclipse, Netbeans lub JDeveloper,
      • znajomość JIRA, Enterprise Architect,
    • z dobrą znajomością języka angielskiego technicznego (w piśmie),
    • z wykształceniem wyższym kierunkowym.

    Oferujemy:

    • urozmaicony i interesujący zakres zadań – od projektowania aplikacji do testowania i wdrażania zbudowanych rozwiązań, po pracę nad rozbudowanym systemem klasy enterprise,
    • rozwój umiejętności programistycznych,
    • współpracę z klientami i możliwość śledzenia wyników realizowanych zadań,
    • pracę w nowoczesnym środowisku sprzętowym,
    • dobrą atmosferę pracy,
    • pakiet szkoleń wprowadzających,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności,
    • szeroki pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne, kurs języka angielskiego).

    Zadania:

    • projektowanie systemów informatycznych,
    • programowanie,
    • tworzenie testów jednostkowych,
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej,
    • udział w spotkaniach projektowych.

    Jesteśmy  jednym z liderów IT w regionie łódzkim. Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki: outsourcing IT, wydruki masowe, bezpieczeństwo danych, materiały eksploatacyjne, programowanie, zarządzanie dokumentami, szkolenia informatyczne, serwis IT, podpis elektroniczny. Świadczymy usługi dla banków, firm ubezpieczeniowych, administracji, uczelni i zakładów przemysłowych. Stawiamy na nowe rozwiązania i nowe technologie. Zatrudniamy ponad 140 wysokiej klasy specjalistów.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres:

    Centrum Komputerowe ZETO SA
    Ul. Narutowicza 136
    90-146 Łódź

    lub poprzez przycisk APLIKUJ.

    Na nadesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie przez Centrum Komputerowe ZETO SA w Łodzi, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.Ust. nr 133, poz. 883)."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    www.ckzeto.pl