Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant Programista JAVA

iPOS SAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SQL

  • JavaScript

Mile widziane

  • Spring Boot

  • Angular

  • Groovy

  • CSS

  • MySQL

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania platformy iPOS web

  • analiza wymagań i projektowanie komponentów systemu

  • programowanie i testowanie aplikacji w języku JAVA

  • praca zdalna z dowolnego miejsca

Nasze wymagania

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w roli projektanta, programisty

  • praktyczna znajomość zagadnień architektonicznych

  • bardzo dobra znajomość języków i technologii: Java, JPA, SQL, Javascript

  • mile widziana znajomość: Spring Boot, Angular 1, Groovy, CSS

  • bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego

  • znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP) i baz danych

  • dobra znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • pracę zdalną

  • współudział przy projekcie tworzącym nową rzeczywistość świata Retailu

  • pracę w bardzo zgranym zespole, luźną i przyjazną atmosferę,

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • realny wpływ na rozwój projektu

iPOS SA

Jesteśmy iPOS - twórcą inteligentnego kasoterminala z platformą umożliwiającą zarządzanie sklepem. Nasze rozwiązania kierujemy do małych i średnich przedsiębiorców prowadzących sprzedaż detaliczną. Zrealizowaliśmy projekt mający realny wpływ na zmianę świata retailu, na który czeka 1,5 miliona potencjalnych klientów tylko na rynku polskim. Działamy w modelu SaaS, a klientów pozyskujemy głównie w internecie poprzez własny e-commerce. Jeśli masz ambicję go rozwinąć, masz doświadczenie programowaniu i chcesz pracować przy nowatorskim projekcie w najciekawszej i dającej najwięcej satysfakcji fazie rozwoju - dołącz do #iPOS team.

Przewiń do profilu firmy