Oferta pracy

Projektant - Programista MS Dynamics CE

NetiaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Do nowo powstałego projektu Transformacji B2B, którego celem jest informatyzacja pionu klientów biznesowych poszukujemy osoby na stanowisko: Projektant/Programista MS Dynamics CE.

Osoba, która dołączy do zespołu będzie odpowiedzialna za całościową realizację zadań związanych z procesem wytwarzania oprogramowania- od ustalania wymagań i projektowania rozwiązań po ich wdrażanie. Oferujemy pracę w 100 % zdalną- zapraszamy do aplikowania osoby z całej Polski.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wdrażanie zmian w MS Dynamics oraz systemach współpracujących;
  • wsparcie w pozyskiwaniu, dokumentowaniu i uzgadnianiu wymagań klientów wewnętrznych;
  • opracowywanie specyfikacji technicznej wdrażanych nowych funkcjonalności i aplikacji;
  • wsparcie administratorów aplikacji w rozwiązaniu problemów związanych z system MSDynamics CE;
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi, w tym nadzorowanie zleconych projektów do implementacji;
  • nadzór i realizacja procesu wytwarzania oprogramowania (m.in. zarządzanie kodem źródłowym);
  • stałe dążenie do optymalizacji i podnoszenia jakości funkcjonowania systemów i platform pod kątem ich efektywnego wykorzystania.

Szukamy osoby, która:

  • z chęcią podejmie się nowych wyzwań zawodowych;
  • lubi implementować i optymalizować procesy biznesowe;
  • chce poznać obszar klientów biznesowych w dużej, technologicznej firmie;
  • interesuję się obszarem implementacji rozwiązań klasy Katalog Produktów,
  • ceni sobie rozwój zarówno kompetencji technicznych jak i miękkich;
  • zna architekturę systemu MS Dynamics CE (zwłaszcza w wersji online);
  • posiada praktyczne doświadczenie w rozwoju systemu MS Dynamics prowadzonym równolegle przez więcej niż jednego developera, w tym zagadnień integracji Dynamics z systemami zewnętrznymi;
  • zna systemy kontroli wersji (GIT, SVN);
  • programuje w językach: C# (.NET Framework), SQL (T-SQL, PL/SQL), JavaScript;
  • posługuje się językiem angielskim minimum na poziomie B2 w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych Java (Spring, GWT, JSF);
  • znajomość serwerów aplikacji JBoss/Wildfly;
  • doświadczenie w pracy z bazami danych MS SQL Server i Oracle,
  • wiedza z zakresu wykorzystania notacji UML i BPMN oraz narzędzi CASE (preferowany Enterprise Architect);
  • znajomość rozwiązań IT stosowanych w branży telekomunikacyjnej (eTOM).

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Szkolenia i rozwój
  • Przyjazny tryb wdrożenia
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w zgranym zspole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku
  • W przypadku stanowisk handlowych: atrakcyjny system prowizyjny oparty o realizację celów sprzedażowych
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Atrakcyjna oferta na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy