Projektant Programista .Net, C#, SQL

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Zakład Ubezpieczeń WzajemnychO firmie

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych

Ogrodowa 58

Warszawa

W TUW PZUW

 Twoje zadania:

  • Rozwój aplikacji biznesowych: projektowanie, development, testy
  • Optymalizacja kodu oraz architektury aplikacji
  • Szacowanie pracochłonności dla wytwarzanego oprogramowania
  • Proponowanie rozwiązań architektonicznych
  • Współudział w pracach związanych z eksploatacją i utrzymaniem systemów
  • Wykonywanie testów systemowych oraz integracyjnych
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania

Czekamy na Ciebie jeśli:

  • Masz min. 3-letnie doświadczenie jako programista SQL i/lub .NET
  • Posługujesz się biegłą znajomością SQL
  • Znasz bardzo dobrze języki programowania: .NET, C#, JavaScript, HTML5, CSS
  • Masz wykształcenie wyższe: informatyka lub pokrewne
  • Masz wiedzę z obszaru MS SQL Server 2012-2016 I wzorca projektowego MVC5
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w formule zwinnej (np. SCRUM)
  • Masz umiejętności pracy w zespole

W zamian oferujemy:

  • Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Program profesjonalnych szkoleń
  • Pakiet motywacyjny, m. in. opiekę medyczną, fundusz emerytalny
  • Produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy