Ta oferta pracy jest nieaktualna od 587 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant / Programista .Net

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MakoLab - Digital Solutions Agency - realizuje projekty służące transformacji cyfrowej globalnych koncernów i największych polskich instytucji.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Współtworzenie architektury i implementacja oprogramowania dla kluczowych klientów firmy Makolab S.A.
    • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
    • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
    • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Umiejętność programowania w C# (.Net 3,5, .Net 4.0)
    • Praktyczna znajomość technologii: DHTML, JavaScript, CSS, XML
    • Praktyczna znajomość środowiska Visual Studio 2008 lub wyższej wersji
    • Znajomość wzorca architektonicznego MVC
    • Wykształcenie wyższe, minimum licencjackie / inżynierskie, preferowane informatyczne
    • Znajomość praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego
    • Znajomości relacyjnych baz danych – preferowana platforma to MS SQL
    • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za tworzenie rozwiązań z wykorzystaniem technologii .NET i relacyjnych baz danych
    bottom

    Administratorem danych jest MakoLab SA z siedzibą w Łódź 93-430, Demokratyczna 46 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.