Oferta pracy

Projektant - Programista

Schenker Sp. z o.o.

  • Pruszcz Gdański

    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ABL

  • OE Progress

  • AppServer

Mile widziane

  • SOAP

  • JSON

  • .NET

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, implementowanie i rozwój aplikacji przy wykorzystaniu technologii PROGRESS,

  • tworzenie dokumentacji projektowej i wdrożeniowej,

  • współpraca z różnymi jednostkami organizacji w zakresie implementowanych rozwiązań informatycznych,

  • udział w projektowaniu procesów i aplikacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty,

  • znajomość OE Progress (ABL, AppServer, Developer Studio),

  • umiejętność projektowania struktury bazy danych,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej,

  • chęć do nauki, otwartość i komunikatywność,

  • umiejętność współpracy w zespole.

  • doświadczenie w budowaniu i wykorzystywaniu Web Servces (SOAP i JSON),

  • znajomość: .NET C#, kontrolek Telerik lub DevExpress, framework Angular, framework BootStrap, PHP.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę B2B (dowolna forma współpracy),

  • możliwość pracy zdalnej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce,

  • dynamiczne miejsce pracy, które da Ci szansę na rozwój,

  • kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie,

  • uczestnictwo w pracy zespołów SCRUM’owych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy