Oferta pracy

Projektant - Programista React.js / Angular.js

SIXT rent a carO firmie

SIXT rent a car

Arabska 9

Warszawa

Sixt AG, jest międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości usług mobilnych. Firma powstała w 1912 roku. Obecnie posiada ponad 4000 punktów usługowych w około 100 krajach. Sixt jest liderem na niemieckim i austriackim rynku, specjalizującym się w wynajmie samochodów i jedną z większych, niezależną od producentów, firmą oferującą pełne usługi leasingowe.

Firma Sixt działa w Polsce od 2000 roku. Operatorem licencji SIXT na Polskę jest firma EuroRent Sp. z o.o. Dzięki stałej współpracy z Centralą Sixt i jej oddziałami na całym świecie, polski oddział jest w stanie dostarczyć klientom pełną, kompleksową usługę, zarówno w zakresie wynajmu krótko, jak i długoterminowego. W ofercie dostępne są samochody od ekonomicznych do klasy premium; osobowe i dostawcze.

Do projektu modernizacji głównego systemu do zarządzania flotą samochodową poszukujemy osoby do Działu IT na stanowisko:
Projektant - Programista React.js / Angular.jsNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa /zdalnie

Opis stanowiska:

  • Analiza zakresu zmian systemu we współpracy z pozostałymi pracownikami Działu IT oraz Działów Biznesowych.
  • Development/modernizacja istniejącego systemu informatycznego.
  • Udział w testach modernizowanego systemu.
  • Opracowanie dokumentacji technicznej, biznesowej/użytkownika wprowadzanych zmian.
  • Praca w metodyce Agile.

Wymagane:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem bibliotek JavaScript (React.js/Angular.js).
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie z wykorzystaniem MS SQL.
  • Dośwadczenie w analizie/mapowaniu procesów biznesowych.
  • Dokładność, dobra organizacja pracy, pozytywne nastawienie, rzetelność.
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole, łatwość w budowaniu relacji.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Znajomość innych języków programowania na platformie webowej.
  • Znajmość UML i BPMN -mile widziane

Oferujemy:

  • Udział w ambitnym projekcie, który ma wpływ na organizację pracy w Firmie.
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym.
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach.
  • Pakiet medyczny.
  • Zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
APLIKUJ TERAZ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy