Oferta pracy

Projektant Programista SQL

ULTIMO S.A.

  • Szczytnicka 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ULTIMO S.A.

Szczytnicka 11

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Informatyczną obsługę zadań związanych z bieżącą działalnością Spółki, poprzez:

  • wsparcie procesów prawnych i polubownych;

  • ścisłą współpracę z zespołami biznesowymi;

  • tworzenie szablonów korespondencji przy użyciu języków XML, XSLT, pl/SQL;

  • wdrażanie nowych portfeli wierzytelności;

  • wprowadzanie dużej liczby danych do systemu przy użyciu języka pl/SQL, procesów ETL-owych oraz wewnętrznych narzędzi importowych;

  • tworzenie i utrzymywanie procesów wymiany danych z firmami zewnętrznymi;

  • analizowanie incydentów i błędów autorskiego oprogramowania Spółki.

  • Tworzenie nowych funkcjonalności i procesów poprzez:

  • udział w projektach i zadaniach rozwojowych w spółce;

  • współpraca z pozostałymi zespołami informatycznymi w tym z zespołem deweloperów, testerów, analityków, administratorów, helpdesku.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego (preferowane techniczne);

  • minimum 3 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku;

  • bardzo dobrej znajomości pl/SQL (PostgreSQL) i zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych;

  • zdolności analitycznych;

  • znajomości języka angielskiego w stopniu zapewniającym umiejętność czytania dokumentacji informatycznej i technicznej;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • komunikatywności;

  • samodzielności w działaniu;

  • wysokiej kultury osobistej;

  • praca w trybie zadaniowym, dodatkowo: raz na 5 tygodni jeden tydzień praca od 7:00 do 15:00

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w czołowej firmie działającej na rynku zarządzania wierzytelnościami w oparciu o umowę o pracę;

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami;

  • interesujące wyzwania zawodowe;

  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków;

  • profesjonalne oraz przyjazne środowisko pracy;

  • pakiet pozafinansowych świadczeń (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, program kafeteryjny MyBenefit);

  • możliwości rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy i kompetencji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • kafeteria Mybenefit

ULTIMO S.A.

B2Holding ASA is a Nordic based debt solutions provider with platforms in over 20 European countries. Since starting activities at the end of 2011, the B2Holding Group has grown rapidly and established itself as leading pan-European debt purchaser and a solution-oriented partner within the debt servicing industry. The Group is headquartered in Oslo, Norway, is listed on the Oslo Stock Exchange, and employs approximately 2,400 people.

Przewiń do profilu firmy