Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant – Programista Systemów Raportowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-27

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Główne zadania:

  • projektowanie i tworzenie procesów ETL oraz struktur w hurtowni danych
  • implementacja raportów za pomocą narzędzi Oracle BI
  • analiza wymagań dotyczących przygotowania nowych raportów
  • przygotowywanie analiz ad-hoc i raportów za pomocą SQLa

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości SQL i PL/SQL oraz baz danych Oracle
  • umiejętności pisania i optymalizacji zapytań SQL na dużych zbiorach danych
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień dotyczących hurtowni danych
  • znajomości i umiejętnego wykorzystania zaawansowanych funkcjonalności bazy Oracle, np. partycjonowania, kompresji, funkcji analitycznych itp.
  • min. rok doświadczenia zawodowego w pracy w oparciu o narzędzia: Oracle BI w wersji 11g lub 12c
  • doświadczenia w modelowaniu struktur w narzędziu Oracle BI Administrator
  • gotowości do pracy w dynamicznym środowisku zmieniających się priorytetów i wymagań
  • rozumienia biznesu, umiejętności współpracy z osobami na różnych szczeblach (od najniższego do najwyższego)
  • umiejętności pracy nad wieloma projektami jednocześnie
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • wyższego wykształcenia, preferowane kierunki techniczne

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • wysoką samodzielność w projektowaniu rozwiązań i sposobie realizacji wykonywanych zadań
  • wysoką różnorodność tematyki – zamiast długich monotonnych projektów są zadania z różnych obszarów działalności biznesowej spółki
  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
  • owocowe czwartki
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie CV w języku polskim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Sikorskiego 9 w bazie kandydatów do pracy w ITI Neovision S.A. i przechowywanie przez okres minimum 2 lat od daty ich otrzymania na potrzeby procesów rekrutacyjnych w ITI Neovision S.A.”.

Informujemy, że dane będą przetwarzane przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Sikorskiego 9 w celu i zakresie potrzebnym do rekrutacji prowadzonych w ITI Neovision S.A.. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.