Logo Pracuj.pl

Projektant - Programista VHDL, FPGA

PIT-RADWAR S.A.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VHDL

  • C

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, implementowanie i uruchamianie oprogramowania układów FPGA Xilinx oraz oprogramowania wbudowanego na platformach Xilinx Zynq, Ultrascale (architektura ARM),
  • tworzenie oraz rozwijanie testów oprogramowania i urządzeń,
  • udział w procesie projektowania i uruchamiania układów elektronicznych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej dla opracowywanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • znajomość języka VHDL i technologii FPGA,
  • podstawowa znajomość języka C,
  • umiejętność dokumentowania stworzonych rozwiązań,
  • znajomość metod i narzędzi kontroli wersji (np. git),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,
  • inicjatywa i gotowość do poszerzania zakresu swojej wiedzy technicznej,
  • cechy osobowości pozwalające na efektywną pracę w zespole projektowym,
  • dokładność, sumienność i dbałość o dotrzymywanie uzgodnionych terminów.

Mile widziane

  • znajomość układów firmy Xilinx,
  • znajomość języka Python,
  • umiejętność programowania w języku C++,
  • umiejętność analizowania i projektowania schematów urządzeń elektronicznych,
  • znajomość metod i technik programowania systemów czasu rzeczywistego,
  • znajomość technologii wspierających produkcję oprogramowania (Continuous Integration, automatyczna weryfikacja i testowanie kodu).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • ciekawą, odpowiedzialną, ambitną oraz stabilną pracę,
  • stały rozwój kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy dzięki działaniu w zespole profesjonalistów oraz rozbudowanemu systemowi szkoleń,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do karty Multisport i MedicoverSport, dofinansowanie do wypoczynku, inne świadczenia socjalne),
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii,
  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich, dla studentów ostatnich lat studiów,
  • możliwość realizacji prac doktorskich z zakresu tematyki badawczej firmy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Projektant - Programista VHDL, FPGA, Poligonowa 30, Praga-Południe, Warszawa