Projektant - Programista w Dziale Rozwoju Systemów Informatycznych

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

Książęca 4

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Node.js

  • .NET

  • IBM Power

  • Linux

  • Docker

  • CSS

  • Angular

  • TypeScript

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań dotyczących zmian w systemach – w tym bezpośrednie kontakty z użytkownikami oprogramowania;
  • projektowanie techniczne rozwiązań – dostosowane do przyjętych standardów oraz stosowanych narzędzi/bibliotek;
  • implementacja zmian (kodowanie);
  • przeprowadzanie testów deweloperskich wprowadzanych zmian;
  • tworzenie dokumentacji technicznej;
  • tworzenie dokumentacji użytkownika;
  • wsparcie użytkowników (pracowników KDPW) w zakresie wyjaśniania zachowania systemów;
  • analiza i poprawa błędów w systemach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • umiejętność programowania strukturalnego lub obiektowego,
  • znajomość podstawowych zagadnień inżynierii oprogramowania,
  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych,
  • znajomość SQL,
  • gotowość do samodzielnego rozwijania swoich umiejętności,
  • zdolności analityczne,
  • dbałość o wysokie standardy jakości pracy,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej w tym języku.

  • znajomość technologii (jednej lub wielu): IBM Power, Linux, Docker, Node.js, .NET,
  • znajomość technologii front-end (CSS, Angular, Typescript),
  • doświadczenie w programowaniu/projektowaniu dużych systemów informatycznych.

To oferujemy

  • stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • pracę przy tworzeniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych,
  • dobre warunki finansowe oraz pakiet świadczeń dodatkowych,
  • szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, jako podmiot infrastruktury rynku kapitałowego, jest firmą technologiczną, zapewniającą nowoczesne rozwiązania wspierające funkcjonowanie rynku. Większość obszarów wspierana jest z wykorzystaniem systemów informatycznych tworzonych i rozwijanych wewnętrznie. W ramach tworzenia rozwiązań szczególną wagę ma czynnik innowacyjności związany z wdrażaniem i wykorzystywaniem w biznesie nowych technologii, w tym także technologii blockchain.

Krajowy Depozyt jest właścicielem Platformy Blockchain dla Rynku Kapitałowego - platformy technologicznej dla podmiotów świadczących usługi na rynku kapitałowym, która umożliwia tworzenie niezależnych aplikacji wspierających rozwój innowacyjnych linii biznesowych. W ramach Platformy funkcjonuje obecnie usługa obsługi Walnych Zgromadzeń z możliwością zdalnego głosowania inwestorów (eVoting).

Ponadto KDPW utrzymuje i rozwija systemy informatyczne odpowiedzialne za usługi rozrachunku instrumentów finansowych, Repozytorium Transakcji, rejestry autoryzowanej agencji numerującej oraz wiele innych rozwiązań. Systemy te tworzone są na bazie systemów operacyjnych Windows, Linux oraz IBM i działających w oparciu o najnowszą infrastrukturę informatyczną budowaną w oparciu o platformy x86 oraz IBM Power.

Projektant - Programista w Dziale Rozwoju Systemów Informatycznych, Książęca 4, Warszawa