Oferta pracy

Projektant – Programista

Transbit Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Transbit Sp. z o.o.

ul. Łukasza Drewny 80

Warszawa

W Transbit Sp. z o.o. możesz wyznaczać nowe kierunki i rozwijać karierę. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie wojskowych systemów teleinformatycznych – polowych i stacjonarnych. Dostarczamy kompletne, zintegrowane systemy łączności wraz z urządzeniami transmisji, kablowej, światłowodowej i radioliniowej dla systemów specjalnych i sieci publicznych.

Nasze urządzenia przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Specjalizujemy się w opracowywaniu urządzeń łączności radiowej: radiolinii horyzontalnych, pozahoryzontalnych i troposferycznych, radiostacji szerokopasmowych, łączy radiowych do samolotów bezpilotowych.
Projektant – Programista (junior/mid/senior)

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie wysokiej jakości oprogramowania,
  • projektowanie architektury oprogramowania,
  • opracowywanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z zakresu telekomunikacji,
  • opracowywanie scenariuszy testowych i tworzenie testów jednostkowych oraz funkcjonalnych,
  • udział w badaniach i sprawdzeniach oprogramowania w warunkach rzeczywistych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie zawodowe w programowaniu w językach C i C++ w  co najmniej jednym z obszarów:
  • w przestrzeni jądra Linuxa (sterowniki obsługi urządzeń, uruchamianie platformy);
  • tworzenie oprogramowania na mikrokontrolery/DSP (bez systemu operacyjnego);
  • w przestrzeni użytkownika (midware, GUI).
  • znajomość podstaw algorytmów i struktur danych oraz programowania współbieżnego;
  • wiedza techniczna z zakresu budowy systemów operacyjnych opartych na jądrze Linux oraz tworzenia oprogramowania dla takich systemów;
  • znajomość narzędzi GNU toolchain (gcc, make, gdb);
  • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne);
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku dla stanowisk poziomu mid/senior lub absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów dla poziomu junior.

Oferujemy:

  • ciekawą i ambitną pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • rozwój kompetencji zawodowych,
  • benefity dodatkowe (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.transbit.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy