Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant/ Project Manager - budownictwo

INFORMER MED SP. Z O.O.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w radach budowy i wizjach lokalnych,

  • zapewnienie wiedzy eksperckiej w procesie budowy,

  • znajomość dokumentacji kontraktu w zakresie umów podwykonawczych, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych,

  • harmonogramowanie, planowanie i koordynacja kontraktu w obszarze prac adaptacyjnych, budowlanych i dostaw wykonywanych przez podwykonawców,

  • harmonogramowanie i koordynacja kontraktu w obszarze technicznego montażu urządzeń realizowanych przez zespół serwisowy naszej firmy,

  • nadzór nad terminową i jakościową realizacją kontraktu, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym/wykonawczym), budżetem i harmonogramem,

  • przygotowywanie i koordynowanie rysunków wykonawczych,

  • weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej zastosowanych rozwiązań,

  • przeprowadzanie czynności odbiorowych robót budowlanych z podwykonawcą i zamawiającym,

  • wykonywanie koncepcji architektonicznych z zastosowaniem urządzeń stanowiących ofertę handlową firmy,

  • sporządzenie wycen według przygotowywanych koncepcji,

  • współpraca merytoryczna i formalna z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - inżynier budownictwa,

  • znajomość zasad i przepisów techniczno-budowlanych,

  • uprawnienia budowlane,

  • umiejętności projektowe,

  • dobra znajomość programu AutoCAD 2D,

  • znajomość programów pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint),

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, samodzielność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów dotyczących wykonywanej pracy, skrupulatność,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • prawo jazdy B.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość specyfiki przepisów dotyczących obiektów służby zdrowia.

To oferujemy

  • pracę w biurze w Poznaniu oraz wyjazdy na terenie Polski do miejscowości, w których prowadzone są inwestycje,

  • specjalistyczne szkolenia mające na celu ciągły rozwój kompetencji zawodowych,

  • współpracę z międzynarodowymi liderami w zakresie najnowszych technologii medycznych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w profesjonalnej i stabilnej finansowo firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego

Firma Informer Med działa od 1998 roku na rynku sprzętu medycznego w Polsce i zagranicą. Jest producentem oraz wyłącznym przedstawicielem wiodących światowych marek sprzętu i technologii medycznych oraz materiałów eksploatacyjnych w obszarach endoskopii, bloku operacyjnego, sterylizacji oraz rozwiązań IT.

750 - tyle szpitali obsługujemy w Polsce

30 - do tylu krajów dystrybuujemy produkty

23 - tyle lat istniejemy na rynku

Przewiń do profilu firmy