Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant / Projektantka - branża energetyczna

ARINET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji, studiów wykonalności, projektów budowlanych i wykonawczych sieci elektroenergetycznych wysokiego i najwyższego napięcia

  • uzgadnianie projektów z instytucjami i gestorami sieci,

  • nadzorowanie poprawności procesu uzyskiwania wszelkich pozwoleń i decyzji,

  • współudział w negocjacjach z właścicielami nieruchomości,

  • uczestnictwo w wizjach lokalnych, inwentaryzacjach,

  • współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o specjalności elektrycznej,

  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • znajomość programów – PLS-CADD, AutoCad, Pakiet Microsoft Office,

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz asystentów,

  • posiadanie uprawnień do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • prawo jazdy kat. B.

  • Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji projektowej elektroenergetycznych linii napowietrznych najwyższych napięć (220kV, 400kV),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • - umowę o pracę,

  • - pracę z młodym, dynamicznym zespołem,

  • - zdobywanie wielu nowych doświadczeń,

  • - udział w projektach realizowanych dla klientów zagranicznych,

  • - kartę Multisport,

  • - ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

O nas

Biuro projektowe ARINET jest firmą, która specjalizuje się w realizacji projektów sieci elektroenergetycznych w pełnym zakresie napięć (nN, SN, WN, NN). Prowadzimy również dział konstrukcyjny, teletechniczny i geodezyjny.

Więcej na www.arinet.com.pl