Oferta pracy

Projektant - projekty hydrotechniczne Szczecin

Sweco Polska Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i prowadzenie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz wymaganiami Zamawiającego;

  • Przygotowywanie modeli oraz dokumentacji rysunkowej;

  • Wykonywanie oraz nadzór nad wykonywaniem obliczeń konstrukcji;

  • Kontakt z inwestorem, wykonawcami i inspektorami nadzoru;

  • Praca w ramach projektów międzynarodowych i krajowych obejmujących budowę i modernizację konstrukcji hydrotechnicznych.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe o profilu konstrukcyjnym lub budowlanym, mile widziane kierunki: Budownictwo Wodne i Morskie, Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie, BIM;

  • Uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjnej, hydrotechnicznej – warunek konieczny

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Projektanta;

  • Praktyczna znajomość programów do projektowania oraz pakietu MS Office; mile widziana znajomość programu Tekla

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego, w tym słownictwa technicznego, branżowego

  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikatywność;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość branży hydrotechnicznej;

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / współpraca b2b (do wyboru);

  • Intensywne szkolenie z zakresu programu do projektowania Tekla

  • Dostępne benefity (dopasowane do formy podjęcia współpracy): pakiet medyczny Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe UNIQA, dofinansowanie do wakacji, prezenty świąteczne;

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów krajowych jak i zagranicznych;

  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • Szkolenie i rozwój kompetencji;

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce

  • i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo – projektowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura oraz dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 18 500 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie.

Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 23 mld SEK (2,2 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.

Sweco Polska oferuje swoim Klientom usługi doradcze i inżynierskie dla wszystkich etapów realizowanego projektu, na rynkach: drogowym, wodnym, ochrony środowiska, energetycznym, kolejowym oraz budownictwa kubaturowego. Nasza działalność skupia się na trzech głównych obszarach: konsultingu, projektowaniu oraz nadzorach, a sieć biur zlokalizowanych w największych miastach w kraju, umożliwia realizację projektów w każdym zakątku Polski.

Przewiń do profilu firmy