Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant

  • Pszczyna, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Module Investment Sp. z o.o.

    Grupa Module Investment to firma realizująca wielomilionowe inwestycje w wielkogabarytowym budownictwie modułowym opartym na produkcji nowoczesnych modułów mieszkalnych. Inwestycje realizowane są głównie w Niemczech i Holandii.

    Projektant

    Miejsce pracy: Pszczyna

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie konstrukcji budowlanych
    • przygotowanie modeli 3D oraz rysunków 2D
    • tworzenie koncepcji i optymalizacja rozwiązań projektowych
    • tworzenie dokumentacji technicznej
    • tworzenie listy materiałowych
    • wykonywanie obliczeń statycznych
    Wymagania:
    • ukończone studia wyższe techniczne o kierunku budowlanym
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wiedza z zakresu technologii prefabrykacji konstrukcji budowlanych
    • dobra znajomość programów CAD 3D
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy zespołowej
    • prawo jazdy kat.B
    • uprawnienia budowlane
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • możliwość brania udziału w innowacyjnych międzynarodowych projektach
    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Module Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Module Investment Sp. z o.o  z siedzibą w Pszczynie przy ul. Bielska 44. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Module Investment z siedzibą w Pszczynie przy ul. Bielska 44 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.