Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Raportów Crystal Reports

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-11-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    DOT2DOT SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje kandydatów na stanowisko:

    (praca zdalna, zadaniowa)

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie podczas wdrożenia systemu ERP w budowaniu raportów zapomocą Crystal Reports.
    • Praca zdalna, na zlecenie. Pod konkretnie zlecone raporty do wykonania.

    Zakres zadań:

    • Przygotowywanie dokumentów, raportów oraz analiz za pomocą Crystal Reports.

    Wymagania:

    • Biegła znajomość Crystal Reports,
    • Mile widziana wiedza biznesowa z obszarów księgowość, sprzedaż, produkcja i gospodarka magazynowa.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    bottom