Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - Realizator

WITKOWSKI SP. Z O.O.O firmie

  • Pruszków, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma z branży budowlanej specjalizująca się w produkcji ścian i drzwi ppoż z ugruntowaną pozycją na rynku zatrudni pracownika na stanowisko:

Pruszków – Gąsin

Opis stanowiska:

  • projektowanie szklanych ścian i drzwi oraz elementów przegród ppoż,
  • projektowanie konstrukcji budowlanych,
  • wykonywanie dokumentacji systemowej,
  • wykonywanie rozkrojów produkcyjnych,
  • nadzór nad realizacją

Wymagania:

  • znajomość programu AutoCad,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • prawo jazdy kat B,
  • dyspozycyjność, sumienność oraz dokładność w realizacji zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • młody zespół współpracowników,
  • wysoki standard warunków pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne