Oferta pracy

Projektant

POLBRUK S.A.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów aranżacji architektury krajobrazu z wykorzystaniem wyrobów firmy,

  • obsługa Klientów indywidualnych w zakresie doradztwa projektowego,

  • obsługa inwestycji w zakresie doradztwa projektowego (kontakt z biurami architektonicznymi).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe architektoniczne / architektura krajobrazu,

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad 2D,

  • kreatywność i samodzielność w realizowaniu zadań,

  • pomysłowość i twórczość w projektowaniu,

  • prawo jazdy kat. B (czynne).

Mile widziane

  • znajomość programów: Sketchup, V-Ray, Gimp.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wibroprasowanych wyrobów betonowych; więcej o nas: www.polbruk.pl,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia,

  • bogaty pakiet socjalny, narzędzia niezbędne do wykonywania zadań; samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Polbruk S.A. to jeden z czołowych producentów kostki brukowej w Polsce, z 19 zakładami produkcyjnymi oraz silną siecią dystrybucji na terenie całego kraju.

Przynależność do Grupy CRH plc, światowego lidera w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, motywuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy