Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Sanitarny

Invest-Map Łukasz MuzykO firmie

6 0009 000 brutto / mies.
  • Jasna 11
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Invest-Map Łukasz Muzyk

Jasna 11

Katowice

Biuro projektowo-wykonawcze INVEST-MAP specjalizuje się w wykonywaniu projektów wielobranżowych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko projektant sanitarny. Firma zajmuje się również wykonywaniem instalacji i sieci sanitarnych dzięki czemu projektant będzie miał możliwość odbycia wykonawczej praktyki zawodowej.

Opis stanowiska:

  • projektowanie sieci sanitarnych (zewnętrznych) wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i reprezentowaniem pracodawcy przed Inwestorem. Doświadczenie projektowe w projektowaniu sieci może decydować o wyborze kandydata.
  • projektowanie instalacji wewnętrznych,
  • kompleksowe prace związane z wykonywaniem dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • wykształcenie branżowe w zakresie instalacji sanitarnych,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w opracowaniu dokumentacji projektowej,
  • wiedza branżowa z zakresu sieci i instalacji sanitarnych,
  • prawo jazdy kategoria B,
  • bardzo dobra znajomość programów branżowych: AutoCAD, Profil koordynator, Pakiet Office,
  • umiejętność współpracy z zespołem projektowym,
  • rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,
  • uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • premie od zrealizowanych tematów projektowych,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę nad ciekawymi projektami
  • pełen etat

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Więcej informacji przekazane zostanie  na indywidualnej rozmowie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne