Oferta pracy

Projektant sieci elektroenergetycznych SN/nN

Michael Page

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Inwestor branży OZE realizujący wielkoskalowe projekty fotowoltaicznej.

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, planowanie i nadzór nad realizowanymi pracami w zakresie projektowania obiektów OZE oraz przemysłowych (w szczególności: linie kablowe SN/nN, instalacje fotowoltaiczne, stacje transformatorowe SN/nN, magazyny energii, budynki przemysłowe).

  • Pełnienie samodzielnych funkcji technicznych na realizowanych kontraktach.

  • Kontakt z Inwestorem i jego przedstawicielami.

  • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych prac.

  • Prowadzenie dokumentacji projektu.

  • Rozliczanie prac podwykonawców.

  • Udział w przygotowywaniu wycen.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe.

  • Uprawnienia do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalająca na swobodne komunikowanie się z zagranicznym Inwestorem.

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy i sporadycznych wyjazdów w miejsca realizowanych kontraktów (kontrakty na terenie Polski).

  • Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel, AutoCad).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Komunikatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność.

  • Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu sieci SN oraz instalacji fotowoltaicznych,

Pracodawca oferuje

  • Forma zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B

  • Premia po zakończeniu kontraktu za zrealizowaną w terminie budowę i poprawę budżetu.

  • Dodatek za pracę w delegacji (rozliczane raz w miesiącu).

  • Komputer służbowy.

  • Telefon służbowy.