Oferta pracy

Projektant sieci elektrycznych

PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie/optymalizacja planów farm fotowoltaicznych (koncepcji, PZT);

  • przygotowywanie schematów elektrycznych;

  • opracowywanie dokumentacji technicznej i formalnej projektów instalacji fotowoltaicznych;

  • udział w rozwoju i realizacji projektów energetycznych (stacji SN/nn, przyłączy, systemów cctv/sot, scada).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu elektroenergetycznym lub pokrewnym;

  • min. roczne doświadczenie zawodowe jako asystent projektanta/ projektant;

  • znajomość procesu budowlanego oraz postępowań administracyjnych;

  • dobra znajomość oprogramowania typu CAD;

  • sumienność, rzetelność oraz samodzielność w działaniach.

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane elektryczne w zakresie projektowania;

  • doświadczenie zawodowe w branży fotowoltaicznej (ze szczególnym uwzględnieniem farm PV).

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • prywatną opiekę medyczną Medicover;

  • dofinansowanie do karty Multisport;

  • komfortowe warunki pracy;

  • możliwość rozwoju w atrakcyjnej branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nazywamy się Projekt- Solartechnik Group i od ponad 10 lat działamy w branży fotowoltaicznej – najprężniej rozwijającym się obszarze OZE w Polsce. W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na dużych projektach, jakimi są naziemne farmy PV. Nasza załoga skupiona jest w dwóch biurach - w Tomaszowie Mazowieckim oraz Gliwicach, ale część pracowników działa również w terenie. Obecnie, w związku z ogromnym rozwojem Grupy, poszukujemy nowej osoby do działu projektowego.

Przewiń do profilu firmy