Oferta pracy

Projektant sieci i instalacji sanitarnych

Pracownicy BudowlaniO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma budowlana z ugruntowaną pozycją na rynkach Unii Europejskiej, realizująca wymagające projekty z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego oraz cywilnego poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Projektant sieci i instalacji sanitarnychNumer ref.: Miejsce pracy: Katowice

Najważniejsze zadania:

  • Współpraca z Działem Przygotowania Inwestycji oraz Działem Realizacji Inwestycji
  • Analizy przedprojektowe i przygotowanie danych do wniosków o uzyskanie Warunków Technicznych, kart informacyjnych przedsięwzięcia, itp.
  • Opracowywanie kompletnych projektów budowlanych w zakresie niezbędnym do uzyskania PnB
  • Opracowywanie kompletnych projektów wykonawczych
  • Nadzór autorski na budowach
  • Opracowywanie rewizji do wykonanych rysunków wykonawczych i dokumentacji powykonawczej
  • Analiza i dobór optymalnych rozwiązań projektowych
  • Analiza, ocena, sprawdzanie dokumentacji projektowej innych projektantów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Praktyczna umiejętność tworzenia i weryfikacji dokumentacji budowlanej
  • Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu budynków użyteczności publicznej
  • Doświadczenie w projektowaniu sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacji sanitarnej i deszczowej
  • Znajomość procedur administracyjnych związanych z pozyskiwaniem warunków, opinii, decyzji, uzgodnień niezbędnych do uzyskania zgłoszenia lub pozwolenia na budowę

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej organizacji
  • Pracę przy realizacji dużych, ambitnych projektów
  • Udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji
  • Pakiet benefitów, prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz jego rodziny
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, konferencjach
  • Możliwość udziału w bezpłatnych kursach języka angielskiego
  • Dobrą atmosferę pracy, wspierający, zgrany zespół współpracowników
  • Komfortowe warunki pracy
Proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt telefoniczny - tel. 518 215 122
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne