Oferta pracy

Projektant sieci

Citynet Sp. z o.o.O firmie

6 000‐12 000 zł brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Operator telekomunikacyjny z województwa łódzkiego, w związku ze stałą rozbudową swojej infrastruktury i ciągłym rozwojem świadczonych usług telekomunikacyjnych poszukuje kandydata na stanowisko: Projektant sieci teletechnicznych.

Miejsce pracy: województwo łódzkie

Zadania:

  • wykonywanie niezbędnych uzgodnień związanych z procesem budowlanym,
  • wykonywanie projektów technicznych,
  • opracowanie dokumentacji technicznej,
  • prowadzenie i koordynowanie powierzonych projektów,
  • wykonywanie rysunków technicznych do dokumentacji,
  • nadzór nad realizacją robót,
  • przeprowadzanie wizji lokalnych na projektach,
  • odbiory techniczne, rozliczanie projektów,
  • przygotowywanie kosztorysów,
  • inwentaryzacja sieci.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (warunek konieczny) w telekomunikacji , energetyce , branży sanitarnej, drogach
  • bardzo dobra znajomość programu Cad, Qgis
  • umiejętność czytania map geodezyjnych
  • doświadczenie w projektowaniu sieci teletechnicznych, energetycznych, sanitarnych oraz znajomość standardów projektowych Orange, mile widziana -minimum roczne doświadczenie przy projektach budowlanych
  • doświadczenie w procesowaniu postępowań administracyjnych „w jednostkach” takich jak Wody Polskie, GDDKiA, ZDW, spółki kolejowe, Gaz System,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia w zakresie projektowania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników, wysokie premie za osiągane wyniki
  • prace w rodzinnej firmie gdzie daleko do schematów korporacyjnych

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy