Oferta pracy

Projektant Sieci Telekomunikacyjnych

Teleste Video Networks Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie oraz projektowanie sieci telekomunikacyjnych typu FTTX, a także tworzenie dokumentacji technicznej

  • współpraca z klientem anglojęzycznym

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: telekomunikacja, elektronika lub pokrewne) lub w trakcie studiów (ostatni rok)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1+

  • znajomość zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznymi oraz światłowodowymi

  • wysoka motywacja do pracy oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji

  • komunikatywność oraz umiejętność budowania dobrych relacji

  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu sieci telekomunikacyjnych

  • mile widziana znajomość QGIS i CAD

To oferujemy

  • indywidualną ścieżkę rozwoju

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • kameralne i dobrze skomunikowane biuro

  • kartę Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej (Enelmed lub Dolmed)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Teleste Video Networks Sp. z o.o. jest producentem systemów służących do nagrywania i transmisji wideo poprzez sieci IP. Dostarczamy systemy monitorujące autostrady, tunele, mosty i stacje kolejowe. Prowadzimy projekty w większości krajów europejskich, a także w USA, Chinach oraz Australii.

Jesteśmy częścią Teleste Corporation – więcej o nas znajdziesz na www.teleste.com.

Przewiń do profilu firmy