Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Sieci Telekomunikacyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Firma zatrudni pracownika na pełen etat (może być student) na stanowisko PROJEKTANT SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH.

    Wymagania:

    • Znajomość AUTOCADA
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Dyspozycyjność
    • Mile widziana umiejętność czytania map geodezyjnych
    • Doświadczenie nie jest wymagane

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.