Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant sieci telekomunikacyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MK-NET

    Firma MK-NET istnieje na rynku od 2008 roku. Świadczymy usługi projektowe i wykonawcze w branży telekomunikacyjnej, teleinformatycznej oraz elektrycznej. Obecnie firma uczestniczy w realizacji projektów budowy światłowodowych sieci FTTH dla wiodących operatorów telekomunikacyjnych w kraju.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy pracownika na stanowisku projektanta sieci telekomunikacyjnych, FTTH, teletechnicznych i HFC.

    Zakres czynności na stanowisku pracy:

    • Udział w wizjach lokalnych w celu ustalenia zakresów projektowanych i wykonywanych przez firmę robót.
    • Opracowywanie dokumentacji projektowej i powykonawczej nowobudowanych przez firmę sieci i systemów telekomunikacyjnych.
    • Wypełnianie i przygotowywanie wymaganych dokumentów wewnętrznych firmy.
    • Dokonywanie uzgodnień technicznych i ustaleń w czasie planowania i wykonywania oraz nadzoru prac instalacyjnych.
    • Wsparcie techniczne i merytoryczne dla wykonawców przy realizacji robót prowadzonych przez firmę.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie (najlepiej techniczne).
    • Umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznych z zakresu telekomunikacji, teleinformatyki, instalacji i sieci elektrycznych.
    • Podstawowa znajomość systemów i sieci telekomunikacyjnych, teleinformatycznych i elektrycznych.
    • Podstawowa znajomość technologii wykonywania i eksploatacji sieci i systemów telekomunikacyjnych, teleinformatycznych i elektrycznych oraz systemów niskoprądowych.
    • Umiejętność obsługi programów komputerowych MS Office, Windows, Visio, Corel, ACAD oraz innego oprogramowania pomocnego w wykonywaniu obowiązków służbowych.
    • Posiadanie prawa jazdy kategorii „B”.
    • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego.
    • Dobre umiejętności komunikacyjne.
    • Umiejętność koordynacji i dobrej organizacji pracy.
    • Umiejętność rozwiązywania problemów.
    • Wysoka kultura osobista.
    • Dyspozycyjność.
    • Mile widziany certyfikat projektanta FTTH OPL (FES).

    Oferujemy:

    • Oferujemy pracę w biurze firmy w Warszawie.
    • Zapewniamy wyposażenie stanowiska pracy.
    • Tryb pracy - pełny wymiar - 8 godzin (8.00-16.00).
    • Umowę o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)
    klikając w przycisk aplikowania.