Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant sieci wod-kan-gaz

PROCOROL SP. Z O.O.O firmie

  • Gnieźnieńska 67/69, Janikowo (pow. poznański), Poznań

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie lub wspomaganie procesu projektowania sieci i przyłączy wod-kan-gaz, wrysowywanie sieci oraz realizacja czynności administracyjnych zawiązanych z realizowanymi przez spółkę projektami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne.

  • Doświadczenie w projektowaniu sieci i instalacji wod-kan-gaz - minimum 2 lata.

  • Sprawne projektowanie w AutoCAD i innych programach graficznych wspomagających projektowanie.

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia do projektowania bez ograniczeń.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Pracę w stabilnej firmie, wsparcie zespołu przy realizacji zadań.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Dużą samodzielność organizacji pracy.

  • Narzędzia umożliwiające realizację zadań

PROCOROL SP. Z O.O.

Spółka projektowa, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w projektowaniu sieci

i instalacji wod-kan-gaz oraz w doradztwie w zakresie inżynierii, zatrudni pracownika na stanowisko Projektant sieci wod-kan-gaz

Przewiń do profilu firmy

KOMPETENCJE:

  • Dobra organizacja czasu pracy, ustalanie priorytetów.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wysokie zdolności interpersonalne i skutecznej komunikacji.

  • Myślenie analityczne i kreatywne.

  • Systematyczność i dokładność.