Oferta pracy

Projektant Sklepów

SKLEPY KOMFORT S.A.

  • Srebrzyńska 14, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Srebrzyńska 14

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i planowanie sklepów Komfort

  • Stały nadzór nad wdrażanymi projektami

  • Opracowywanie wizualne i techniczne nowych mebli oraz rozwiązań ekspozycyjnych

  • Inwentaryzacje lokali na potrzeby projektowe

  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość branży wnętrzarskiej będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość programów - AutoCAD LT (warunek konieczny), SketchUp, Photoshop, Corel Draw

  • Kreatywność pasji w projektowaniu

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • bony świąteczne

  • karta sportowa

  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji

  • udział w eventach

  • ebooki i audiobooki za darmo

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Wdrażamy nowe rozwiązania - poszerzając asortyment o drzwi, wyposażenie łazienek, kuchni oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Przewiń do profilu firmy