Projektant - Specjalista ds. Projektów (elektrownie fotowoltaiczne)

ALSEVA INNOWACJE S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Osoba ta odpowiedzialna będzie za obsługę projektów wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych w zakresie uzyskania wszelkich niezbędnych pozwoleń i decyzji od odpowiednich organów administracji (decyzje środowiskowe, warunki zabudowy), przygotowywania dokumentacji niezbędnej przy procesowaniu projektów (warunki przyłączenia, projekt budowlany oraz dokumentacja związana z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę).

Obowiązki:

  • Sporządzanie projektów budowlanych i dokumentacji technicznej dla wielkoskalowych farm fotowoltaicznych o mocy powyżej 1MW (nawet do 300MW)
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej przy procesowaniu projektów (warunki przyłączenia, dokumentacja związana z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę)
  • Tworzenie rysunków koncepcyjnych zagospodarowania terenów oraz rysunków technicznych niezbędnych do realizacji prac projektowych
  • Kontakt z przedstawicielami zakładów energetycznych i urzędów administracji publicznej w zakresie toczących się postępowań uzgodnieniowych projektów
  • Pozyskiwanie pozwoleń i decyzji administracyjnych (decyzje środowiskowe, warunki zabudowy)
  • Współpraca z Project Managerami i innymi działami w firmie

Konieczne:

  • Doświadczenie w projektowaniu farm fotowoltaicznych lub mikro instalacji PV
  • Bardzo dobra znajomości programu AutoCAD
  • Duże umiejętności analityczne do wykonywania zadań w napiętych terminach i przy wielu projektach jednocześnie
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Sumienność, dokładność, umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenia wyższego - preferowane kierunkowe (OZE/energetyka/elektryka lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność budowania relacji

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane do projektowania
  • Uprawnienia UDT OZE/SEP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa plus premie uzależnione od jakości i wyników)
  • Nastawienie na długofalowy rozwój, szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • Pracę w młodym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy