Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - Sprzedawca Mebli

OBUCHOWICZ KUCHNIE WALDEMAR OBUCHOWICZ, MICHAŁ OBUCHOWICZ S.C.

4 50010 000 brutto / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • szeroko pojęta obsługa klienta indywidualnego

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • przygotowanie projektu i wizualizacji wraz z przedstawieniem klientowi

  • tworzenie kosztorysów

  • opracowywanie zamówień, dokonywanie pomiarów u klienta

  • nadzór nad całym procesem realizacji zamówień

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętności pracy zespołowej

  • komunikatywność i optymistyczne nastawienie

  • zaangażowanie

  • znajomość produktów takich marek jak Blum, Hettich, Sevroll, Peka

  • znajomość sprzętu AGD

  • obsługa programów do projektowania

  • obsługa pakietu Office

  • wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie i zgranym zespole

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • stałe szkolenia branżowe

  • atrakcyjny system wynagrodzeń ( połączenie wynagrodzenia stałego z prowizyjnym )

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Firma OBUCHOWICZ KUCHNIE do tej pory występowała pod nazwą MAZUR & OBUCHOWICZ, której początki sięgają 1958 r. W tych trudnych dla rzemiosła czasach Alojzy Mazur i Henryk Obuchowicz otworzyli Zakład Stolarski, w którym wykonywali usługi meblowe i stolarkę budowlaną.

Od roku 1984, jako drugie pokolenie właścicieli, kontynuowaliśmy dzieło naszych ojców. Na początku produkowaliśmy zestawy segmentowe, indywidualnie projektowane zabudowy przedpokojów i meble do biur.

Od 1995 roku naszą podstawową produkcją stały się meble kuchenne wykonywane i sprzedawane przez studia projektowe.

W 2018 roku Ferdynand Mazur – współwłaściciel firmy MAZUR & OBUCHOWICZ, po wielu latach pracy postanowił przekazać swoją rolę trzeciemu pokoleniu firmy. Od tej pory kontynuujemy spuściznę naszych dziadków już jako firma OBUCHOWICZ KUCHNIE.

Przewiń do profilu firmy