Logo Pracuj.pl

Projektant stacji transformatorowych SN/nn

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie projektów wykonawczych i dokumentacji technicznej z branży elektrycznej dla stacji transformatorowych SN/nn oraz przyłączy energetycznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej wymaganej przy realizacji projektu
  • Przygotowywanie wkładu technicznego do dokumentacji niezbędnej przy procesowaniu projektów (warunki przyłączenia, zgłoszenia instalacji przyłączanych do sieci, dokumentacja związana z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę)
  • Tworzenie rysunków zagospodarowania terenów ze szczególnym uwzględnieniem stacji i trasy przyłącza
  • Kontakt z klientem i przedstawicielami zakładów energetycznych w zakresie toczących się postępowań uzgodnieniowych projektów
  • Współpraca z Project Managerami i innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki Energetyka, Elektrotechnika, Automatyka
  • Doświadczenie w pracy projektowej
  • Znajomość prawa budowalnego i jego rozporządzeń wykonawczych
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w najszybciej rozwijającej się firmie w branży PV
  • Dużą samodzielność i szansę na wdrażanie własnych pomysłów
  • Możliwość dynamicznego rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Okazję do nauki od najlepszych specjalistów na rynku fotowoltaiki
  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy w najbardziej pozytywnym zespole

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.

Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie energetyki odnawialnej z portfelem inwestycji ponad 4 GW w fotowoltaice wielkoskalowej. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych: projektujemy, budujemy, zarządzamy ruchem i serwisujemy farmy PV.

Naszą misją jest rozwój odnawialnych źródeł energii, które przyczyniają się do ochrony środowiska i wspomagają ożywienie gospodarcze na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni. Jesteśmy wiarygodną firmą, która opiera swoją ekspansję i wzrost wartości, na zasadach zrównoważonego rozwoju.

Projektant stacji transformatorowych SN/nn, mazowieckie