Oferta pracy

Projektant stoisk i przestrzeni eventowych

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

  • Głogowska 14, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Głogowska 14

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie projektów stoisk i przestrzeni eventowych wraz z wyceną,

  • opracowywanie dokumentacji technicznej projektów,

  • organizacja i nadzór nad realizacją prac,

  • współpraca z innymi działami w firmie oraz podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • ukończenie uczelni wyższej technicznej lub artystycznej, projektowanie jako pasja, zawód wyuczony,

  • sprawna obsługa programu AutoCad i wykonywanie wizualizacji,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • kreatywne i nieszablonowe myślenie,

  • samodzielność i zorganizowanie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży targowej lub eventowej,

  • obsługa programu 3ds Max,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • możliwość prywatnego ubezpieczenia medycznego dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe

  • interesujący pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, przedszkola, obozów i kolonii dla dzieci, paczki świąteczne)

  • dopłatę do karty MultiSport

  • bezpłatny parking na terenie MTP

  • dofinansowane do obiadów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Kim jesteśmy?

IDEA Expo to zespół projektowy funkcjonujący w strukturze Grupy MTP, który jest odpowiedzialny za budowę stoisk targowych i projektowanie przestrzeni eventowych.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Doświadczonych projektantów / projektantek stoisk, szukających stabilnej, ale wymagającej i pełnej wyzwań pracy.