Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant - stoiska targowe, meble

  • Wysogotowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Labuda Design, Alba Labuda

    Labuda Design to prężnie rozwijająca się firma, która projektuje i buduje stoiska targowe, showroomy oraz ekspozycje na najwyższym poziomie, zarówno w kraju, jak i za granicą. Firmę tworzy młody i ambitny zespół pracowników.

    Aktualnie poszukujemy dwóch osób na stanowisko projektanta-
    na etapie koncepcyjnym lub na etapie wykonawczym.

    PROJEKTANT - STOISKA TARGOWE, MEBLE

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Wysogotowo (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie stoisk targowych, mebli oraz elementów graficznych stoiska
    • Przygotowanie dokumentacji techniczno-produkcyjnej
    • Nadzór nad przygotowaniem elementów stoiska
    • Współpraca z działem produkcji

    Oczekiwania:

    • Dobra znajomość AutoCad lub ZwCad
    • Znajomość oprogramowania 3ds Max lub Cinema 3d
    • Znajomość Corel i Photoshop
    • Doświadczenie w projektowaniu koncepcyjnym
    • Doświadczenie w sporządzaniu rysunków wykonawczych
    • Umiejętność przygotowywania grafik do druku
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • Dokładność i dobra organizacja pracy
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

    Oferujemy:

    • Fantastyczne możliwości dla projektanta, który dołączy do naszej drużyny. Będzie uczestniczył w całym procesie projektowym, od koncepcji po detal, aż do produkcji i realizacji
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
    • Komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę
    • Możliwość podjęcia pracy od 16 lipca

    Cenimy sobie ciekawość i pracę w zespole. Udało nam się stworzyć nieszablonowe miejsce pracy, które zachęca naszych architektów, specjalistów, projektantów i wykonawców do kooperacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Labuda Design z siedzibą w Wysogotowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.