Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant systemów automatyki i BMS

Dalkia Polska Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Kolejowa 49, Łomianki
    Łomianki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dalkia Polska Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kolejowa 49

Łomianki

Twój zakres obowiązków

  • praca w dziale projektowym instalacji z zakresu elektryki oraz automatyki;

  • przygotowywanie koncepcji projektowych zgodnie z wytycznymi klienta;

  • opracowywanie projektów wykonawczych instalacji automatyki i BMS dla budynków wielkokubaturowych, użyteczności publicznej, przemysłowych;

  • wybór optymalnych rozwiązań projektowych pod kątem zużycia energii, ochrony środowiska i niezawodności działania;

  • terminowe prowadzenie prac projektowych w ramach dostępnego budżetu;

  • współpraca przy wykonywaniu audytów i oceny stanu technicznego instalacji w budynkach istniejących, doradztwo i optymalizacja rozwiązań projektowych;

  • przygotowywanie specyfikacji technicznych i harmonogramów, ustalanie określonych ram czasowych dla poszczególnych etapów prac projektowych;

  • reprezentowanie firmy Dalkia Polska Solutions na spotkaniach z klientami, dostawcami i innymi specjalistami.

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • doświadczenie w projektowaniu systemów AKPiA dla instalacji HVAC;

  • doświadczenie przy projektowaniu/ realizacji budynków wielkokubaturowych, użyteczności publicznej (dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy projektach z branży farmaceutycznej);

  • bardzo dobra obsługa programów: AutoCAD, pakiet MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość programu Eplan;

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym;

  • aktualne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej;

  • szkolenia specjalistyczne;

  • pracę w młodym, przyjaznym i zaangażowanym zespole;

  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma Dalkia Polska Solutions oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z infrastrukturą techniczną obiektów komercyjnych i przemysłowych. W zakresie naszej działalności znajduje się doradztwo, projektowanie, realizacja, serwis oraz obsługa techniczna budynków. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.