Oferta pracy

Projektant systemów automatyki i BMS

Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Dalkia Polska Solutions oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z infrastrukturą techniczną obiektów komercyjnych i przemysłowych. W zakresie naszej działalności znajduje się doradztwo, projektowanie, realizacja, serwis oraz obsługa techniczna budynków. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz za granicą.

Obecnie do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki, Warszawa

Opis stanowiska:

  • praca w dziale projektowym instalacji z zakresu elektryki oraz automatyki;
  • przygotowywanie koncepcji projektowych zgodnie z wytycznymi klienta;
  • opracowywanie projektów wykonawczych instalacji automatyki i BMS dla budynków wielkokubaturowych, użyteczności publicznej, przemysłowych;
  • wybór optymalnych rozwiązań projektowych pod kątem zużycia energii, ochrony środowiska i niezawodności działania;
  • terminowe prowadzenie prac projektowych w ramach dostępnego budżetu;
  • współpraca przy wykonywaniu audytów i oceny stanu technicznego instalacji w budynkach istniejących, doradztwo i optymalizacja rozwiązań projektowych;
  • przygotowywanie specyfikacji technicznych i harmonogramów, ustalanie określonych ram czasowych dla poszczególnych etapów prac projektowych;
  • reprezentowanie firmy Dalkia Polska Solutions na spotkaniach z klientami, dostawcami i innymi specjalistami.

Wymagania:

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • doświadczenie w projektowaniu systemów AKPiA dla instalacji HVAC;
  • doświadczenie przy projektowaniu/ realizacji budynków wielkokubaturowych, użyteczności publicznej (dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy projektach z branży farmaceutycznej);
  • bardzo dobra obsługa programów: AutoCAD, pakiet MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość programu Eplan;
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym;
  • aktualne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej;
  • szkolenia specjalistyczne;
  • pracę w młodym, przyjaznym i zaangażowanym zespole;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
Informujemy, że Administratorem danych jest Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Kolejowej 49.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy