Oferta pracy

Projektant systemów automatyki i robotyki

PROCOM SYSTEM S.A.O firmie

PROCOM SYSTEM S.A.

Północna 15/19

Wrocław

Jesteśmy firmą od lat liczącą się na rynku automatyki i informatyki przemysłowej w Polsce, z sukcesem oferującą kompleksową realizację zadań z dziedziny automatyzacji procesów, instalacji elektrycznych oraz autorskich systemów informatycznych.
Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie sprzyjała twórczej pracy i rozwojowi osobistemu.

Więcej o nas znajdziesz na www.procomsystem.pl

Aktualnie poszukujemy członka zespołu do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie systemów sterowania dla stacji zrobotyzowanych i maszyn produkcyjnych

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu automatyki i robotyki lub kierunków pokrewnych
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność projektowania systemów sterowania oraz systemów robotyki
  • bardzo dobra znajomość środowiska EPLAN
  • znajomość doboru układów motion, pneumatyki oraz aparatury kontrolno–pomiarowej
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • kreatywność, wewnętrzna motywacja i zaangażowanie do wykonywania zadań
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie z zakresu ofertowania
  • znajomość środowiska SolidWorks oraz FluidDraw

U nas możesz liczyć na:

  • różnorodną i ciekawą pracę przy wdrażaniu innowacyjnych projektów
  • współpracę z profesjonalnym i kreatywnym zespołem
  • zatrudnienie na pełny etat i umowę o pracę
  • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w formie prowizji
  • bogaty pakiet benefitów
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie nauki (studia, kursy, szkolenia)

Czekamy na Twoją aplikację.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i szczegółach dalszego postępowania. Informujemy, że dopuszczamy możliwość przeprowadzenia spotkań rekrutacyjnych on-line.

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.

Ogłoszenie archiwalne