Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Systemów Automatyki

Schulz Infoprod Sp. z o.o.O firmie

  • Metalowa 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Schulz Infoprod Sp. z o.o.

Metalowa 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w realizacji projektów z branży automatyki w różnych dziedzinach przemysłu,

  • projektowanie systemów automatyki procesowej i/lub maszynowej,

  • dobór i kompletacja rozwiązań technicznych w zakresie systemów automatyki i instalacji elektrycznych,

  • nadzór nad procesem realizacji projektów,

  • przygotowywanie wycen i ofert handlowych systemów automatyki,

  • techniczne wsparcie działań serwisowych.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu systemów automatyki procesowej i/lub maszynowej,

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka lub elektrotechnika,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • umiejętność obsługi systemu EPLAN P8,

  • znajomość sterowników PLC firmy Siemens i/lub Allen-Bradley,

  • znajomość aparatury firm Siemens, Eaton,

  • znajomość aktualnych przepisów i norm,

  • umiejętność obsługi środowiska MS Office,

  • chęć uczenia się, otwartość, odpowiedzialność oraz komunikatywność,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość j. angielskiego.

Mile widziane

  • uprawnienia projektowe,

  • świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV,

  • znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym zespole,

  • możliwość uzyskania uprawnień projektowych,

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez udział w kursach i szkoleniach,

  • zdobycie wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach technicznych stosowanych w przemyśle,

  • udział w projektach realizowanych na całym świecie, kontakt z nowoczesnymi technologiami,

  • benefity w postaci ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej i/lub MultiSport,

  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole świetnych specjalistów,

  • wydarzenia i spotkania poza pracą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • system kafeteryjny MyBenefit

SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo inżynieryjne, działające w dziedzinie zintegrowanych systemów automatyki i wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej. Jesteśmy na rynku od 1987 roku, a w 2002 staliśmy się częścią grupy SCHULZ Systemtechnik GmbH, która zrzeszając kilka firm zatrudnia ponad 1100 pracowników.

Przewiń do profilu firmy