Logo Pracuj.pl

Projektant Systemów Automatyki Przemysłowej

MJ GroupO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie układów sterowania (szaf sterowniczych, rozdzielnic nN, sieci przemysłowych, układów bezpieczeństwa)
  • Projektowanie tras kablowych
  • Weryfikacja szaf po prefabrykacji
  • Udział w konferencjach projektowych z klientem (również zagranicznym)
  • Udział w wizjach lokalnych oraz wsparcie przy tworzeniu ofert
  • Sporadycznie nadzór projektowy na obiekcie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka, elektronika, mechatronika)
  • Praktyczna umiejętność projektowania: systemów i obwodów sterowania, szaf sterowniczych, sieci przemysłowych (Ethernet, Profinet, Profibus, ASI, IO-Link itp.), układów bezpieczeństwa, rozdzielnic nN
  • Znajomość obowiązujących norm dotyczących układów zasilania, sterowania oraz bezpieczeństwa
  • Znajomość programu EPLAN Electric P8
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe

Sprawdź naszą ofertę!

Z nami będziesz realizował projekty w zróżnicowanym środowisku projektowym.

Zagwarantujemy Ci standard pracy oparty na Work-Life Balance.

Co wyróżnia MJ Group?

Jesteśmy Organizacją, która nieustannie poszukuje rozwiązań wspierających budowanie pozytywnego środowiska pracy.

Wiemy, że poziom efektywności wykonywanych przez nas projektów można podnosić poprzez wzmocnienie odczuwanego dobrostanu w otoczeniu zawodowym.

Witaj w zespole MJ Group!

Od pierwszego dnia pracy możesz liczyć na wsparcie zespołu, w którym będziesz pracował.

Rozwój Twojej kariery, to jedno z kluczowych działań HR w naszej Firmie.

Z myślą o Tobie przygotujemy programy doskonalące zarówno Twoje umiejętności merytoryczne jaki osobiste (szkolenia, coaching, mentoring).

Twój poziom satysfakcji wzmocnimy stabilnym zatrudnieniem, atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz pakietem benefitów.

Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo oferując prywatną opiekę medyczną.

Jeśli szukasz miejsca pracy, które zadba o rozwój Twojego zawodowego i osobistego potencjału, jednocześnie wspierając poczucie zaangażowania i satysfakcji z realizowanych zadań - dołącz do Nas!

Projektant Systemów Automatyki Przemysłowej, Wrocław