Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Systemów Automatyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. należy do światowej czołówki inżynierskich firm projektowo-doradczych, dostarczając najwyższej klasy usługi w branżach: ropa i gaz, energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko oraz transport i konstrukcje. Firma jest członkiem Grupy ILF – ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym i skupiającej ponad 40 oddziałów na czterech kontynentach.

    Obecnie poszukujemy kandydatek/-ów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr Ref.: Aut/05/2019

    Zadania:

    • projektowanie struktur automatyki i algorytmów do systemów sterowania procesem technologicznym (DCS, PLC),
    • opracowywanie dokumentacji projektowej:
    • schematy funkcjonalne sterowania,
    • schematy obwodowe,
    • rysunki lokalizacyjne,
    • dokumentacja montażowa
    • tworzenie specyfikacji urządzeń AKPiA
    • Udział w spotkaniach technicznych z Klientem:
    • Nadzór i koordynacja prac instalacyjnych i rozruchowych z zakresu AKPiA na obiekcie
    • Koordynacja międzybranżowa
    • przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • wiedza lub wykształcenie w zakresie automatyzacji procesów
    • znajomość systemów sterowania, stosowanych w obiektach przemysłowych
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • dobra znajomość środowiska AutoCad
    • samodzielność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów
    • odpowiedzialność za terminowość realizacji zadań
    • umiejętność pracy w zespole / z zespołem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w biurze ILF w Warszawie
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie
    • konkurencyjne warunki zatrudnienia
    • udział w odpowiedzialnych i ambitnych przedsięwzięciach w środowisku międzynarodowych specjalistów
    • pakiet prywatnej opieki medycznej
    • dofinansowanie zajęć językowych, rekreacyjnych i sportowych

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

    Prosimy o dołączenie do CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. (z siedzibą: 02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12) w celu realizacji procesu rekrutacji.”

    Jeżeli chce Pani/Pan abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. (siedzibą: 02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12) również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

     W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Uprzejmie informujemy, iż wszystkie aplikacje zostaną wnikliwie przeanalizowane, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. z siedzibą: 02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12 (Pracodawca, Administrator danych), zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu weryfikacji umieszczonych klauzul zgody oraz zakwalifikowania do procesu rekrutacji.