Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Systemów Automatyki

Biuro Inżynierskie Softechnik Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Hubska 52
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Biuro Inżynierskie Softechnik Sp. z o.o. Sp.k.

Hubska 52

Wrocław

Biuro Inżynierskie Softechnik świadczy usługi w zakresie projektowania, oprogramowania, instalacji oraz uruchamiania nowoczesnych systemów automatyki w Energetyce Cieplnej i Przemysłowej.

Zakres naszej oferty obejmuje:

  • Automatyzację ciepłowni i elektrociepłowni,
  • Systemy automatyki układów kogeneracyjnych,
  • Automatyzację kotłów węglowych i biomasowych,
  • Modernizację i automatyzację układów hydraulicznych,
  • Komputerowe systemy nadrzędne.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków projektanta systemów automatyki obejmuje:

  • Projektowanie układów sterowania opartych o sterowniki PLC,
  • Projektowanie układów zasilania silników z wykorzystaniem przetwornic częstotliwości i układów łagodnego rozruchu,
  • Dobór aparatury pomiarowej, sterowniczej, zasilającej, dobór okablowania.

.Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z kierunku automatyki przemysłowej lub pokrewnych (np. elektrotrchnika),
  • Znajomość oprogramowania EPLAN,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w zespole doświadczonych osób,
  • Uczestnictwo w interesujących projektach,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Prywatną opiekę medyczną w placówkach Medicover.

Biuro Inżynierskie Softechnik Sp. z o.o. sp.k.
50-502 Wrocław, ul. Hubska 52/U12
tel. +48 71 79 49 310
www.softechnik.pl

Ogłoszenie archiwalne