Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Systemów - CAD

  • Buk, Poznań, Grodzisk Wielkopolski, Opalenica, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wavin Polska S.A. jest liderem rynku instalacyjnego w Polsce, wchodzi w skład Grupy Wavin, będącej wiodącym w Europie dostawcą systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych.

    Od połowy 2012 roku Wavin jest częścią międzynarodowego koncernu Mexichem, lidera w produkcji systemów rurowych z tworzyw sztucznych, w przemyśle chemicznym i paliwowym w Ameryce Łacińskiej.

    W naszej codziennej działalności liczą się dla nas wartości: uczciwość, przywództwo, zaangażowanie, orientacja na wyniki, odpowiedzialność i bezpieczeńswo.
    Projektant Systemów/CAD
    Miejsce pracy: Buk, Grodzisk Wielkopolski (okolice), Opalenica (okolice), Poznań (okolice)

    Opis stanowiska pracy

    Na tym stanowisku, współpracując międzynarodowo, będziesz odpowiadać za projektowanie systemów instalacyjnych, które odpowiadają na potrzeby klientów – duża część pracy opiera się na przygotowywaniu konkretnych rysunków za pomocą oprogramowania CAD. Poprowadzisz część projektową i obliczeniową przedsięwzięć dotyczących systemów ogrzewania podłogowego, będziesz przygotowywać specyfikacje i doradzać w doborze najlepszych rozwiązań w krajach całej Europy. Istotny element stanowi udział w stwarzaniu nowych możliwości przy podejściu zorientowanym na klienta, poszukiwanie usprawnień w procesie, usługach.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Umiejętność wykonywania pracy w sposób analityczny i bardzo precyzyjny.
    • Orientacja na rezultat.
    • Zaangażowanie, elastyczność i motywacja do poszerzania wiedzy.
    • Orientacja na klienta, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
    • Praktyczna znajomość oprogramowania CAD – silna zaleta.
    • Dobra znajomość j. angielskiego.
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o pozycji lidera rynku.
    • Pracę w organizacji o wysokich standardach, w oparciu o nowoczesne narzędzia i w dobrze współpracującym zespole.
    • Rozwój poprzez udział w różnorodnych międzynarodowych projektach.
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. bezpłatną prywatną opiekę medyczną, badania profilaktyczne, dofinansowanie do posiłków i do pakietu Multisport, ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach, karty SOEDEXO na Święta.

    Oferty zawierające CV w języku angielskim prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
    Rozmowa rekrutacyjna zostanie przeprowadzona w języku angielskim.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku, Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926). Równocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany (-a) o: prawie wglądu do moich danych i możliwości ich poprawienia oraz dobrowolności podania moich danych osobowych.”